تبلیغات
تنهایی های من ( پریسا ) - ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

یکشنبه 11 تیر 1396 03:02 ب.ظ

 

ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر) • نیسی

 • ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر) • نیسی

  به نقل توما ساعت ۲۴-در برخی از این تیمارستان ها، سواســتفاده های متعدد جنسی، بدرفـــــتاری و شکنجه باعث می شد تا بیماران دست به خودکشی بزنند.تیمارستان نام نوعی بیمارستان مخصوص بیماران روانی اســت. بیماران این نوع بیمارستان عمدتا دارای اختلالات روانی خفیف یا شدید هستند. اما نکته ای که در این خصوص بسیار حائز اهمیت اســت، شرایط تیمارستان یا محلی اســت که این افراد باید نگهداری شوند.

  همه تیمارستان ها دارای اســتاندارد لازم برای نگهداری چنین افرادی نیستند و بعضا تیمارستانی وجود دارند که به جای اینکه محلی برای درمان و تیمار این بیماران باشند، به جایی برای شکنجه و  حتی قتل آنها تبدیل می شوند.در این مطلب قصد داریم تا  ۵ مورد از بدترین تیمارستان های آمریکا را به شما معرفی کنیم.

  تیمارستان ترنس آلجنی لاناتیک
  این تیمارستان در ســال ۱۸۶۴ در وستون در ویرجینیای غربی و برای فقط ۲۵۰ بیمار  ساخته شد اما در ســال ۱۹۹۴  در حالی که حدود ۲۴۰۰ بیمار شرایط بسیار بدی  از جمله بی توجهی  و یا محبوس بودن در قفس ها را تجربه می کنند تعطیل شد.

  652292802 irannaz com ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

  تیمارستان بایبری
  این تیمارستان در ســال ۱۹۰۷ در بایبری ایالت پنسیلوانیای آمریکا  ساخته شد و تا ســال ۱۹۸۷ مورد اســتفاده قرار می گرفـــــت. این تیمارستان به علت شرایط بسیار وحشتناکی که داشت با اردوگاه های کار اجباری نازی ها مقایسه می شد. سرانجام با انتشار تصــویر های سیاه و سفیدی که  شرایط غیر بهداشتی وحشتناک آن را نشان می داد این تیمارستان تعطیل گردید.

  642143010 irannaz com ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

  تیمارستان دانورس
  گفته می شود این تیمارستان توسط ارواح خبیث تسخیر شده اســت. در این تیمارستان برای درمان بیماران روانی از شوک درمانی و همچنین لباس هایی خاص اســتفاده می کردند. شرایط  این تیمارستان آنچنان وحشتناک بود که حتی به عنوان کابوس شبانه کارمندانش نیز محسوب بود.

  1003702456 irannaz com ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

  تیمارستان دیوانگان بلومینگ دال
  این تیمارستان در ســال ۱۸۲۱ در نیویورک ساخته شد. رفـــــتار غیر انسانی با بیماران این تیمارستان از جمله کتک زدن و یا خشونت های بیرحمانه  سیستماتیک و ترغیب بیماران به خودکشی از عوامل تعطیلی آن به شمار می رفـــــت. سرانجام شرح ماجراهای وحشتناک این تیمارستان توسط ۱۲ نفر که در واقع بیمار روانی نبودند و سپس انتشار کتابی با عنوان ” یک دنیای دیوانه و مردمانش ” باعث اصلاحاتی در خصوص حقو حقوق بیماران روانی شد.

  145593142 irannaz com ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

  مرکز روانپزشکی  پیلگریم
  این  روانپزشکی دولتی در ســال ۱۹۴۱ ساخته شد و در گذشته بیمارستان دولتی پیلگریم شناخته می شد. این تیمارستان که اکنون نیز دایر اســت زمانی به عنوان بزرگترین تیمارستان جهان به حساب می آمد. طریقه های درمانی وحشتناکی مانند شوک درمانی، شوک درمانی انسولین که در این تیمارستان مورد اســتفاده قرار می گرفـــــت باعث شد تا بسیاری از آنها به حالت کما بروند. در حال حاضر این تیمارستان در واحدی کوچکتر و بدون اســتفاده از طریقه های قرون وسطایی برای درمان بیماران روانی مورد اســتفاده قرار می گیرد.

  908873098 irannaz com ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

  بیمارستان روانپزشکی گریستون پارک
  این بیمارستان روانپزشکی در ســال ۱۸۷۶ در ” موریس پلینز ” ایالت نیوجرسی امریکا ساخته شد. در حالی که این بیمارستان ظرفیت نگهداری و مراقبت از ۱۶۰۰ بیمار را داشت، زمانی حدود ۲۴۱۲ بیمار در آن بستری بودند. گزارشاتی مبنی بر شوک درمانی، سواســتفاده های جنسی و خودکشی های متعدد در این بیمارستان، ادامه کار را برای مسئولان آن دشوار کرد و آنها مجبور به اصلاحاتی شدند. این بیمارستان در حال حاضر نیز محلی برای درمان بیماران روانی به شمار می رود.

  1680935372 irannaz com ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

  تیمارستان پنهورست
  این بیمارستان در ســال ۱۹۰۸  در شهر ” اسپرینگ سیتی ” ایالت پنسیلوانیای امریکا و به عنوان محلی برای نگهداری و درمان افراد دارای معلولیت ذهنی ساخته شد اما کمتر از یک دهه بعد مشخص گردید که در آن فعالیت های مرتبط درمانی صورت نمی گیرد.  سواســتفاده های جنسی، بدرفـــــتاری با بیماران و بی توجهی به کودکان از جمله گزارش هایی بود که باعث شد تا سرانجام این تیمارستان در ســال ۱۹۸۷ تعطیل شود.

  1642967420 irannaz com ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

   

  فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر)

  این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

  نوشته ترسناک ترین و زجرآورترین تیمارستانهای آمریکا (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.


برچسب ها: ترسناک ، ترین ، و ، زجرآورترین ، تیمارستانهای ، آمریکا ، (تصــویر) ،