تبلیغات
تنهایی های من ( پریسا ) - راحت می‌توانستیم موضوع «یان رمزی» را با ۲۰۰ میلیون تومان تمام کنیم

راحت می‌توانستیم موضوع «یان رمزی» را با ۲۰۰ میلیون تومان تمام کنیم

شنبه 16 بهمن 1395 12:26 ب.ظ

 

راحت می‌توانستیم موضوع «یان رمزی» را با 200 میلیون تومان تمام کنیم • دنیای ورزشی

 • راحت می‌توانستیم موضوع «یان رمزی» را با 200 میلیون تومان تمام کنیم • دنیای ورزشی
  مدیرعامل تراکتورسازی - سعید عباسی

  مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی گفت: راحت می‌توانستیم موضوع یان رمزی را با ۲۰۰ میلیون تومان تمام کنیم چون همه بدهی‌ها را دسته‌بندی کرده بودیم و مبلغ مشخص بود.

  خبرگزاری دنیای ورزشی دنیای ورزشی دات کام :

  سعید عباسی در مورد محرومیت باشگاه تراکتورسازی از فعالیت در پنجره نقل‌وانتقالات به دلیل شکایت یان رمزی، مدافع استرالیایی که در زمان مدیریت او به تراکتورسازی پیوست، اظهار داشت: البته محرومیت باشگاه به بحث فلاویو لوپز و ژائو پدرو ویلا برمی‌گردد. چون اصلاً قضیه اینطوری بود که در میان بازیکنان خارجی، ما با دو بازیکن با رقمی سنگین در زمان مدیریت محمدحسین جعفری تسویه کردیم. دو نفر دیگر مانده بودند. ما با نامه‌نگاری در طی این دو سال، این دو نفر را نگه داشتیم. بقیه را نتوانستیم نگه داریم و پول آنها را پرداخت کردیم.

  سعید عباسی ادامه داد: زمانی که از مدیرعاملی کنار رفتم به دلیل عدم تعامل با مدیریت، یک قضیه‌ای پیش آمد و من یک سری مصاحبه‌ها انجام دادم، برخی گفتند تیم شرایط خوبی دارد و سعید عباسی مصاحبه نکند، بهتر است. ما هم قبول کردیم و به حرف مردم احترام گذاشتیم اما اطلاع‌رسانی کردیم. دوستان هیچ توجهی نداشتند. حتی یک نفر نیامد با ما سر میز بنشیند و بپرسد مشکلات باشگاه چیست.

  مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: من در آن زمان که مدیریت را تحویل دادم و مصطفی آجرلو آمد، ۲ میلیارد تومان پول گذاشتم و آمدم که با خارجی‌ها تسویه حساب شود. قرار ما هم با این مجمع بود که من اول با عوامل خارجی تسویه حساب کنم چون می‌دانستم بعداً مشکل درست می‌کنند. متأسفانه این‌ها پول را گرفتند و برای کارهای دیگر مثل جذب بازیکنان جدید مصرف کردند.

  سعید عباسی خاطرنشان کرد: قرار بود مدیران جدید خودشان پول بیاورند. من پول را برای تسویه با بازیکنان خارجی و بخشی را هم برای بازیکنان خودمان گذاشته بودم. این پول برای فصل ۹۴-۹۵ بود. کلیت موضوع این بود. باید بگویم که مطالبات یان رمزی، مقدار زیادی نبود. ما نام آنها را در فهرست گذاشتیم و کارهای حقوقی را هم انجام دادیم، دوستان فقط باید این پول را می‌گرفتند و با آنها تسویه می‌کردند.

  سعید عباسی با اشاره به مبلغ بدهی تراکتورسازی به یان رمزی گفت: مبلغع بدهی دقیقاً یادم نیست اما با وکیل و مدیر برنامه‌های او که صحبت کردیم، گفت تا زمانی که باقی مانده هم اگر پول را بدهید، مسئله‌ای ندارد و منجر به شکایت نمی‌شود اما دوستان اصلاً به حرف ما گوش ندادند. ۸، ۹ ماه از آن قضیه می‌گذرد. این بازیکن هم رفته شکایت کرده و باشگاه محروم شده است. وگرنه هم ما پولش را گذاشتیم و هم نامه تسویه حساب او را دادیم که گفته بود چقدر باید پرداخت کنند اما مدیرعامل حتی یک جلسه با هیئت مدیره نگذاشت که ما این مسئله را مطرح کنیم.

  مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی تأکید کرد: بعدها هم که گفتیم «ما اطلاع‌رسانی می‌کنیم و حواس‌تان باشد» اما هیچ وقعی نگذاشتند. بعد هم نامه‌های فیفا که می‌آمد، نمی‌دانم این‌ها را چه کار می‌کردند که اطلاع‌رسانی به مردم و هواداران نمی‌کردند، آقایان فقط مدام بیانیه می‌دهند!

  سعید عباسی با اشاره به حضور در هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی گفت: من سر همین موضوع و عدم توجه ایشان استعفا دادم اما با استعفای من موافقت نکردند.

  سعید عباسی در پاسخ به این سؤال که آیا دلیل محرومیت باشگاه تراکتورسازی را شخص مصطفی آجرلو می‌داند، تصریح کرد: بله، کدام تیم را دیده‌اید که مدیرعاملش پول بگذارد و برود؟ من ۲ میلیارد تومان گذاشتم و رفتم. یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بابت AFC بود. امیر قلعه‌نویی هم در جریان است. بخشی از آن پاداش بچه‌ها به خاطر بازی‌های خوب در لیگ قهرمانان آسیا و مابقی آن هم برای همین کارها بود.

  مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی گفت: راحت می‌توانستیم موضوع یان رمزی را با ۲۰۰ میلیون تومان تمام کنیم. همه بدهی‌ها را دسته‌بندی کرده بودیم و مبلغ مشخص بود. با آمدن این بنده خدا، حتی اسپانسرها دیگر نیامدند و پول ما را ندادند. ما مبلغی هم از اسپانسر طلبکار بودیم اما ایشان اصلاً تعامل نکرد تا جلسات هیئت مدیره داشته باشیم و پول‌ها را جمع کنیم. سریع رفتند پول اسپانسر که در یک بانک بود به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را گرفتند.

  عباسی در پایان خاطرنشان کرد: بعد هم ۲۰۰ میلیون تومان نقدی گذاشتیم. یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هم متعلق به AFC بود که ایشان سریعاً رفتند و گرفتند و من نمی‌دانم دیگر چه شد. اصلاً هیئت مدیره هیچ بحث مالی را به عهده نگرفت. من اصلاً سر همان قضیه استعفا دادم. حالا عواقبش همین است. ایشان احساس می‌کرد خودش علی‌الرأس عمل کند، باید پاسخگو هم باشد.


برچسب ها: راحت ، می‌توانستیم ، موضوع ، «یان ، رمزی» ، را ، با ،