تبلیغات
تنهایی های من ( پریسا ) - نیروی محرکه بعدی بازار صعودی

نیروی محرکه بعدی بازار صعودی

چهارشنبه 15 دی 1395 01:49 ق.ظ

 

نیروی محرکه بعدی بازار صعودی

 • نیروی محرکه بعدی بازار صعودی

  یکی از اهداف پدرم برای داشتن یک خانه بود. او مادر خود را از دست داده بود زمانی که او ۳ ساله بود و پدرش زمانی که او ۲۰٫ از آن زمان بود، او را در خود شده بود … اجاره و یا ماندن با هر کس که او را در طول بکشد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در هند، داشتن یک خانه معنی است که شما را به یک جای تعلق دارند. اولین چیزی که پدر من زمانی که او شروع به کسب درآمد کافی بود برای ساخت یک خانه.

  این احساس تعلق از طریق داشتن یک خانه بخشی از فرهنگ آمریکایی است و همچنین. هر نسل ایالات متحده، هنگامی که آن را به اوج خود درآمد سال می رسد، زیر از این احساس.

  اما مالکیت خانه است در پایین ۵۰ ساله به دلیل حباب املاک و مستغلات در اواخر ۲۰۰۰s و مشکلات اقتصادی از مالی بحران در سال ۲۰۰۸٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] با این حال، یک نیروی مخفی وجود دارد – مردم در حال حاضر در سال درآمد نخست خود را – که این تغییر خواهد کرد. و من معتقدم که آن را به سهام مربوط به خرید خانه و املاک و مستغلات افزایش می یابد

  آن گروه نسل هزاره است – می باشد که بزرگتر از نسل کودک و فرزندان با ۹۲ میلیون عضو دارد. قدیمی ترین نسل هزاره ۳۴ در سال ۲۰۱۶، که نشانه ای از نقطه ای که مردم شروع سال خود را از حداکثر قدرت درآمد تبدیل شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] و مانند هر نسل دیگر، نسل هزاره پول خود را بر روی ماشین، مواد غذایی، سرگرمی، و غیره صرف

  اما یکی از بزرگترین خریدهای آنها می توانند – که تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد کلی این است – برای خرید یک خانه. در واقع، شرکت املاک و مستغلات آنلاین زیلو می گوید که نسل هزاره برای ۴۸٪ از تمام خانه های امروز خریداری حساب [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] به همین دلیل مسکن آمریکا در ماه اکتبر شروع می شود صعود ۲۵٫۵٪ – بالاترین میزان از سال اوت ۲۰۰۷ و بزرگترین افزایش از ماه جولای ۱۹۸۲٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] پست رونق مسکن [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] من باور دارم که شرط بندی در مورد نسلی خرید مسکن همانند تیراندازی ماهی در هر بشکه در حال حاضر. به همین دلیل من شده است به شما می گویم که به خرید iShares و آمریکا ساخت و ساز خانه ETF (NYSE ها Arca: ITB). در مقالات من از فوریه [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] صندوق قابل معامله در بورس (ETF) صاحب تمام سازندگان مسکن بزرگ مانند Lennar و تلفن برادران، و همچنین به عنوان سهام از خرده فروشان خانه انبار و لاو، شرکت رنگ شروین-ویلیامز، مبلمان شرکت اتان آلن و بسیاری دیگر که از افزایش فروش خانه بهره مند شوند.

  در حال حاضر، اگر شما می خواهم به خرید این ETF وقتی برای اولین بار آن را در تاریخ ۱۸ فوریه توصیه می شود، شما در حال حاضر می خواهم تا ۲۲٪ – را از منافع بازار گسترده از ۱۸ درصد بیش از مدت زمان مشابه [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] عنوان قوی به عنوان عملکرد این ETF در حال حاضر است ، بسیاری از سهام مربوط به مسکن به مراتب بهتر انجام داده اند. به عنوان مثال، یک ساختمان اصلی شرکت کلاه کوچک Hovnanian (NYSE: HOV) است تا نزدیک به ۱۰۰٪ در دو ماه گذشته [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] USG شرکت (NYSE: USG) یکی دیگر از شرکت های کوچک است که غالب صنعت تیغه در است سهام ایالات متحده آن هستند تا ۳۶ درصد در دو ماه گذشته است. (توجه داشته باشید که شرکت وارن بافت برکشایر هاتاوی صاحب ۲۷ درصد از USG.)

  [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] بعدی بازار صعودی [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در حال حاضر، من معتقدم که شما بازار گاو توسط ضرب و شتم خرید ETF ساخت و ساز خانه من گفتن شما را به خرید.

  با این حال، اگر شما می خواهید به دستاوردهای زندگی در حال تغییر است که می تواند شما را به آزادی مالی را، شما باید برای پیدا کردن سهام با پتانسیل بالا برود ۳۰۰ ٪، ۵۰۰٪، ۱۰۰۰ درصد یا حتی بیشتر. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] که ممکن است به نظر می رسد غیر قابل تصور امروز، اما فقط به یاد داشته باشید که آخرین باری که ما نسل عظیم آمدن سن ۱۹۸۲ با افراد متعلق به نسل بود. که نسل ایجاد یک بازار گاو نر که تا سال ۲۰۰۰ به طول انجامید … و تولید برندگان مانند سیستم های سیسکو که توسط ۴۰۰۰۰٪ رفت. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] به اعتقاد من نسل هزاره بازار گاو نر است برای رفتن به بزرگتر … و وجود دارد رفتن به برندگان شگفت آور درست مثل سیسکو آینده در سالهای پیش رو.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: نیروی ، محرکه ، بعدی ، بازار ، صعودی ،